You can edit your menu content on the Menus screen in the Appearance section.
[instagram-feed] Follow us on Instagram

PROFESJONALNA KADRA, AMBITNI PRACOWNICY, DOŁĄCZ DO NAS!

Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

OPIS STANOWISKA:

• Nawiązywanie i rozwijanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami z krajów UE
• Przygotowywanie ofert/wycen i negocjowanie warunków współpracy z klientami oraz podwykonawcami
• Kompleksowa realizacja zleceń spedycyjnych (m.in. wybór przewoźnika, prowadzenie dokumentacji operacyjnej, stałe monitorowanie stanu zlecenia, dbałość o terminowość i wysoką jakość usług)
• Bieżąca codzienna analiza zapotrzebowania na auta i ładunki w Europie
• Raportowania o wynikach swojej pracy zgodnie z przyjętymi standardami firmy

WYMAGANIA:
• Umiejętności w samodzielnym pozyskiwaniu zleceń oraz budowaniu długofalowych relacji biznesowych z klientami w Europie drogą komunikacji (telefon, e-mail, skype)
• Dobrej znajomość przynajmniej jednego języka obcego (angielskiego, niemieckiego lub francuskiego, hiszpańskiego) w mowie i piśmie
• Samodyscypliny oraz umiejętności planowania i organizowania pracy
• Umiejętności analizy otrzymanych informacji, elastyczności myślenia oraz umiejętności pracy pod presją czasu
• Dyspozycyjność telefoniczna po godzinie 17:00
• Doświadczenie na w/w stanowisku mile widziane

FIRMA OFERUJE:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Nie podpisujemy żadnych umów lojalnościowych w razie ustania umowy o pracę
• Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy i stopnia realizacji zamierzonych celów
• Elastyczną formę zatrudnienia: możliwość podjęcia pracy w biurze
• Ponad przeciętne zdobycie doświadczenia w branży, indywidualne prowizje od zleceń z własnej bazy klientów

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie swojego CV na adres t.lubicki@montomspzoo.pl. Zapewniamy pełną dyskrecję w procesie rekrutacji, kontakt również pod numerem 513331618.